Apie mus

"Lovol Heavy Industry CO., LTD" (toliau - "Lovol") yra didelio masto pramonės įrengimų gamybos įmonė, visų pirma specializuojanti žemės ūkio įrangai, statybinėms mašinoms, transporto priemonėms, finansinėms paslaugoms ir kitoms įmonėms. Įmonė, įkurta 1998 metais, dabar turi 2,2 milijardo eurų ir 15 000 darbuotojų. 2015 m. Pardavimo pajamos siekė 2,95 mlrd. Eurų. "Lovol" yra didžiausias Kinijos žemės ūkio įrangos gamintojas, kasmet gamina 100 000 traktorių, 50 000 kombainų, 120 000 dyzelinių variklių ir beveik 350 000 ašių ir transmisijų. "Lovol" teikia klientams žemės ūkio mechanizacijos sprendimus.

Siekdama patenkinti tarptautinius mokslinių tyrimų ir plėtros standartus, "Lovol" sukūrė pasaulinę mokslinių tyrimų ir plėtros sistemą R & D, apimančią R & D centrus Italijoje, Japonijoje ir Kinijoje. Jau daugelį metų "Lovol" pristato kokybiškus išteklius visame pasaulyje atsižvelgiant į produktą, technologijų ir personalo požiūriu, taip pat naudoja komandos stipriąsias puses. "Lovol" taip pat aktyviai veikia pasaulinėse rinkose. Šiuo metu jis sukūrė verslo tinklą, apimantį žemės ūkio mašinas, statybos įrangą, automobilius ir variklius, kurie buvo eksportuoti į daugiau nei 120 šalių ir regionų, įskaitant Europą, Ameriką, Aziją ir Ramiojo vandenyno šalis, NVS, Afriką ir t.t. su 380 pirmos klasės platintojai.

"Lovol" pradėjo nuo R & D centro 2011 m. Bolonijoje Italijoje, esančio Emilijos Romagos "Motor Valley" centre. Pagrindiniai tikslai yra 100-260 AG traktorių projektavimas. Be to, per šiuos pradinius projekto metus atgaivintas istorinis Italijos "Arbos" prekės ženklas, į jį įkvėptas naujas gyvenimas, o į rinką bus pristatytos "Arbos" derliaus nuėmimo kombainai. 2015 m. "Lovol" globalizacijos procese buvo įsigytas "MaterMacc", aukštųjų technologijų sodinimo mašinų gamintojas, ir "Goldoni", kuris yra pagrindinis specializuotų sodo traktorių gamintojas.